O mnie

Dr n. med. Sawomir Mrozicki – Specjalista Urolog

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej otrzymałem w 1983 roku. II stopień specjalizacji z urologii w 1990 roku. W 1993 roku obroniłem doktorat w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od 1994 do 2007 roku pełniłem funkcje Ordynatora Klinicznego Oddziału Urologicznego w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.

Obecnie prowadzę własną prywatną praktykę lekarską obejmującą konsultacje medyczne oraz pełny zakres diagnostyki i leczenia narządów układu moczowo-płciowego.

Od połowy 2006r. wykonuję operacyjne leczenie łagodnego rozrostu gruczołu krokowego laserem GreenLight KTP.

Posiadam ponad 14 letnie doświadczenie i w tym czasie wykonałem ponad 800 zabiegów z pełnym powodzeniem.

Obecnie w mojej dyspozycji jest najnowszy model lasera GreenLight XPS. Wprowadzony został przez firmę AMS w 2011r. po doświadczeniach z najlepszymi ośrodkami urologicznymi na świecie.

Pracuję w Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Ośrodku Diagnostyczno – Leczniczym „Chirurgia Jednego Dnia” przy ul. Trynitarskiej 11, NZOZ Centrum Zdrowia i Profilaktyki Dąbie przy ul. Widok 31, Specjalistycznym Centrum Diagnostyczno – Zabiegowym„Medicina„ Sp. z o.o. przy ul. Grzegórzecka 67C oraz w Centrum Medyczne MULTIMEDIS przy ul. Armii Krajowej 5.

Sprawdź opinie na znanylekarz.pl

Sławomir Mrozicki – ZnanyLekarz.pl

Certyfikat GreenLight XPS